Biz Kimiz? - Bodrum Barok Patent - Bodrum'un Patent Ofisi - Marka Tescil Hizmeti

Biz Kimiz

Biz Kimiz?

Marka Tescili İçin Farklı Çizgi, Marka Patent Konusunda Lider Firma.

Marka tescili, Marka Patent, Patent Tescili ve Endüstriyel Tasarım Tescili konularında yetkili kurum Türk Patent Enstitüsü'dür. Barok Patent, bu konularda yetkili ve sicile kayıtlı vekil firmadır.
Sektörde 2006 yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamız sektörde eskiye dayalı ve mesleki bilgileri kuvvetli vekilleri ile birlikte; Yurtiçi ile Yurtdışında faaliyet göstermekte olan gerçek ve tüzel kişilere resmi olarak vekillik, danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Barok Patent aynı zamanda uzman avukat kadrosuyla hukuki alanda da hizmet vermektedir.

Marka bulma, yaratma ve logo tasarımı konularında da sizlere kreatif ekibiz ile birlikte sunumlar hazırlamaktayız.
Sınai Mülkiyet Hakları konularında her zaman firmamızı arayabilir, marka ve patent uzmanlarımızdan bu konularla ilgili her türlü bilgiyi edinebilirsiniz. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu ayrıcalıklar;

Öncelikle %100 müşteri memnuniyeti,Başvurularınızı olabilecek en kısa sürede yapmayı taahhüt ediyoruz. ( Marka Tescil başvurusu 1 gün )

Markanız Türk Patent Ensitüsü tarafından red edilirse, daha sonra yapacağınız yeni bir başvuruda vekillik bedeli almıyoruz.

Size bir telefon kadar yakınız. Aradığınızda mutlaka konusuna hakim bir uzmanımızı karşınızda bulacaksınız.

Her müvekkilimizin belli bir müşteri temsilcisi ve uzmanı vardır.

Başvuru öncesi yaptığımız ücretsiz araştırma hizmetimizle, müşterilerimize risksiz ve güvenli bir tescil süreci sunuyoruz.